Ta strona używa mechanizmu ciasteczek (cookie). Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. OK, rozumiem
Przełącz język na polski Przełącz język na angielski Przełącz język na czeski Przełącz język na słowacki Przełącz język na niemiecki
Z pełną odpowiedzialnością informujemy iż produkujemy najlepsze zbiorniki poliestrowe (cena - jakość) spośród dostępnych na terenie EU i nie tylko...Przydomowe oczyszczalnie ścieków - drenażowe

Montaż drenażowej oczyszczalni ścieków

Jeśli spełniamy wymogi dot. gruntu oraz dysponujemy odpowiednią powierzchnią działki pod pole rozsączające to instalacja oczyszczalni drenażowej jest optymalnym rozwiązaniem problemu ścieków bytowych. Instalacja całego systemu nie jest zbyt skomplikowana, z pomocą koparki zajmuje 1-2 dni.
Pierwszy etap instalacji to oczywiście wytyczenie miejsca pod osadnik i pole rozsączające na działce. Następnym krokiem jest wykonanie wykopów, najczęściej to zadanie powierza się koparce jeśli jest taka możliwość.

Gdy mamy wykonane wszystkie wykopy osadzamy najpierw osadnik gnilny, podłączamy rurę dopływową. Za osadnikiem w odległości 2 - 10 m powina znaleźć się studzienka rozdzielcza z której wychodzą trzy ciągi drenarskie o odpowidniej długości (w zależności od wielkości osadnika) zakończone wywietrznikami mającymi na celu dostarczanie powietrza dla złoża filtracyjnego.


Ciągi rur drenarskich obypane są ok 50cm warstwą odpowiedniego kamienia lub tłucznia, na wierzch warstwy filtracyjnej rozciągana jest geowłóknina chroniąca drenaż przed zamuleniem. Całość przysypana jest ziemią do powierzchni terenu.


Powyższy opis najlepiej ilustruje instrukcja instalacji przydomowej oczyszczalni ścieków w postaci filmu który można obejżeć tutajEKO-SUM
ul. Myszkowska 45a
42-310 Żarki


tel. 34 344 15 15


tel. 888 128 128
tel. 512 243 500
tel. 888 212 616


Zmiana cen

10-05-2015

W użyciu nowy cennik i zasady sprzedaży.


Aktualizacja strony

10-05-2015

Aktualizacja treści witryny internetowej. W przygotowaniu publikacja nowych opinii klientów oraz mapka ogólnopolska przedstawiająca nasze realizacje z roku 2013 i 2014.


Nowe BIO HERO

05-01-2015

Na początku roku oczyszczalnie BIO HERO przeszły modernizację. Nowy model nosi oznaczenie BIO HERO II. Zmiany dotyczą budowy wewnętrznej i zapewniają lepszą i bardziej komfortową pracę oczyszczalni.


Montaż i serwis

01-07-2014

Szanowni Państwo! Prowadzimy usługi montażu i serwisu przydomowych oczyszczalni ścieków na terenie całego kraju. Nasz cennik obejmuje koszty dojazdu. Zapraszamy do wyceny.


Konkurs rozstrzygnięty!

30-01-2014

Gratulujemy Panu Mariuszowi z Szamotuł.Artykuły tematyczne

W trakcie przygotowania poradniki kupującego przydomową oczyszczalnię ścieków lub szczelny zbiornik na szambo. Zapraszamy wkrótce.


Nowy sklep internetowy

Zapraszamy do nowego sklepu internetowego z zbiornikami i oczyszczalniami ścieków.