Ta strona używa mechanizmu ciasteczek (cookie). Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. OK, rozumiem
Przełącz język na polski Przełącz język na angielski Przełącz język na czeski Przełącz język na słowacki Przełącz język na niemiecki
Z pełną odpowiedzialnością informujemy iż produkujemy najlepsze zbiorniki poliestrowe (cena - jakość) spośród dostępnych na terenie EU i nie tylko...Przydomowe oczyszczalnie ścieków

Mieszkańcy terenów nieskanalizowanych często borykają się z procesem odprowadzania ścieków. Jedną z możliwości, które mają do wyboru, jest budowa przydomowej oczyszczalni ścieków. To innowacyjne rozwiązanie zapewnia możliwość skutecznego i wydajnego odprowadzania nieczystości oraz chroni cenne zasoby czystej wody przed zanieczyszczeniem.

Przydomowe oczyszczalnie ścieków są inwestycją na lata, która jest w stanie zwrócić się już po roku użytkowania. Koszt utrzymania systemu jest znacznie niższy niż w przypadku tradycyjnego szamba, zapewnia on także lepsze warunki dla środowiska naturalnego. Dzięki możliwości długotrwałej eksploatacji oraz bezawaryjnego użytkowania jest to jedno z najlepszych rozwiązań w zakresie gospodarki wodno-ściekowej.

Przydomowa oczyszczalnia ścieków

Jednym z rozwiązań problemu odprowadzania nieczystości są drenażowe oczyszczalnie ścieków. Są one przeznaczone do budowy na gruntach dobrze chłonnych, można je zamontować, gdy odległość od rur drenażowych do zwierciadła wód gruntowych wynosi minimum 1,5 m. Przed wybraniem odpowiedniej oczyszczalni należy obliczyć jej przepustowość, która zależy od przewidywanej liczby użytkowników. Montaż tego typu oczyszczalni jest prosty, możliwy do przeprowadzenia samodzielnie przy pomocy dołączonej instrukcji.

Na pracę drenażowych przydomowych oczyszczalni ścieków składają się dwa etapy. Pierwszy stopień oczyszczania odbywa się w osadniku gnilnym (wstępnym). Drugi zakłada oczyszczanie na drenażu rozsączającym, filtrze piaskowym, żwirowo-piaskowym lub glebowo-korzeniowym.

Oferta oczyszczalni ścieków w EKO-SUM

Oprócz oczyszczalni drenażowych oferujemy również sztandarowy produkt naszej firmy, czyli przydomową oczyszczalnię ścieków BIO HERO. To rozwiązanie ekologiczne, ponieważ cały proces oczyszczania odbywa się w obiegu zamkniętym, zaś oczyszczoną wodę można odprowadzić bez szkody dla środowiska naturalnego.

Ekologiczna oczyszczalnia ścieków przeznaczona do każdego rodzaju gruntu, sprawdza się nawet na terenach o znikomej przepuszczalności i przy każdym poziomie wód gruntowych. Oczyszczalnie BIO HERO zapewniają najwyższą skuteczność oczyszczania ścieków oraz całkowitą redukcję przykrych zapachów. Produkt występuje w różnych wariantach przepustowości, możliwe jest również dobranie wersji przeznaczonej do pracy w warunkach sanitarno-przemysłowych i gastronomicznych. Przy zakupie oczyszczalni BIO HERO proponujemy również usługę montażu całego zestawu.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi przydomowych oczyszczalni ścieków oferowanych przez firmę Eko Sum.

- najwyższa skuteczność
- na każdy rodzaj gruntu
- 100% bez przykrych zapachów

- działa bez prądu
- na grunty dobrze chłonne
- należy stosować biopreparat


EKO-SUM
ul. Myszkowska 45a
42-310 Żarki


tel. 34 344 15 15


tel. 888 128 128
tel. 512 243 500
tel. 888 212 616


Zmiana cen

10-05-2015

W użyciu nowy cennik i zasady sprzedaży.


Aktualizacja strony

10-05-2015

Aktualizacja treści witryny internetowej. W przygotowaniu publikacja nowych opinii klientów oraz mapka ogólnopolska przedstawiająca nasze realizacje z roku 2013 i 2014.


Nowe BIO HERO

05-01-2015

Na początku roku oczyszczalnie BIO HERO przeszły modernizację. Nowy model nosi oznaczenie BIO HERO II. Zmiany dotyczą budowy wewnętrznej i zapewniają lepszą i bardziej komfortową pracę oczyszczalni.


Montaż i serwis

01-07-2014

Szanowni Państwo! Prowadzimy usługi montażu i serwisu przydomowych oczyszczalni ścieków na terenie całego kraju. Nasz cennik obejmuje koszty dojazdu. Zapraszamy do wyceny.


Konkurs rozstrzygnięty!

30-01-2014

Gratulujemy Panu Mariuszowi z Szamotuł.Artykuły tematyczne

W trakcie przygotowania poradniki kupującego przydomową oczyszczalnię ścieków lub szczelny zbiornik na szambo. Zapraszamy wkrótce.


Nowy sklep internetowy

Zapraszamy do nowego sklepu internetowego z zbiornikami i oczyszczalniami ścieków.